Menu

NABÍDKA SLUŽEB

MARKÉTA BUKVICOVÁ / NABÍDKA SLUŽEB

PEDIKÚRA

Základní péči provádím přístrojovou (suchou) metodou. Ošetření zarůstajícího nehtu nebo odstranění kuřího oka je samozřejmostí. Pro úplnou dokonalost Vaše nohy ošetřím luxusními přípravky Laufwunder® nebo BIS BIS, na nehty Vám aplikuji CND SHELLAC, případně veganské laky SPARITUAL.
PODROBNOSTI A CENÍK PEDIKÚRY   

ORTONYXIE

Vaše problémy se zarostlými nehty napravím titanovou nití, případně nehtovými rovnátky IMKOR, ROSS FRASER nebo NASPAN PLATINIUM. Na poškozené nehty nabízím jejich rekonstrukci pomocí náhrady nehtové ploténky. Nehty na Vašich nohách budou opět zdravé.
PODROBNOSTI A CENÍK ORTONYXIE   

MANIKÚRA

Ženám i mužům nabízím komplexní péči o ruce. Základní ošetření obsahuje odstranění a zatlačení kůžičky, zkrácení a formování nehtů, čištění a leštění nehtů. Spíše pro dámy je pak určena japonská manikúra P-SHINE, aplikace CND SHELLAC, případně veganské laky SPARITUAL.
PODROBNOSTI A CENÍK MANIKÚRY   

MASÁŽE

Za použití nejkvalitnějších, čistě přírodních masážních olejů provádím klasickou masáž zad, šíje, nohou a rukou, havajskou masáž Lomi Lomi, masáž lávovými kameny, reflexní masáž plosky nohou, a nově i aromaterapeutickou relaxační masáž.
PODROBNOSTI A CENÍK MASÁŽÍ   

UBYTOVÁNÍ

Mám pro Vás připravené ubytování v kompletně zařízených 3 - 6 lůžkových apartmánech v nejklidnější části Harrachova. K dispozici je Wi-Fi připojení na internet, vlastní parkoviště, lyžárna, sauna. V létě pěšky nebo na kole, v zimě na běžky nebo na lyže.
PODROBNOSTI A CENÍK UBYTOVÁNÍ   

DOPLŇKOVÉ SLUŽBY

Dárkové poukazy na mé služby, přípravky Laufwunder® k ošetřování Vašich nohou, čištění drobných předmětů a šperků ultrazvukem, a dezinfekci obuvi, a veškerého koženého zboží, ponožek, textilních výrobků, hodinek, hřebenů, hraček apod. revolučním dezinfikátorem KLENZ.